sâmbătă, 6 iunie 2026

MIROSUL REVOLUTIEI ESTE TOT MAI INTENS! VINE REVOLUTIA CEA MARE SI ADEVARATA!

                                                        Bine v-am regasit,Prieteni dragi sufletului meu!

                                                                4 Iunie 2026, ora 3,38 !

Mai intai de toate, doresc ca sa va multumesc din inima si din suflet, tuturor celor care ati fost prezenti trup si suflet la HRAMUL SFINTEI TROITE a MAICII DOMNULUI -POTIRUL NESECAT si al SF.VOIEVOZI si ARHANGHELI -MIHAIL si GAVRIIL,din Tecuci,Judetul Galati,si tot atat de mult, multumesc si voua tuturor care nu ati putut fi prezenti cu trupul, dar ati fost prezenti cu inima toata si cu sufletul intreg, iar pentru acest divin Dar, va multumesc cu recunostinta si nu uitati ca va iubesc dragilor!

Va multumesc tuturor din tot sufletul celor care mi-ati trimis Mesaje de suflet, celor care m-ati sunat, si-mi cer din inima iertare ca nu am putut sa va raspund la toti, nici daca as fi stat 24 de ore din 24,  tot nu as fi cuprins ca timp, sa raspund in scris sau vocal la toate MESAJELE voastre,minunate.

Le-am primit cu dragoste pe toate, si nu uitati ca va iubesc pe toti deopotriva,asa cum ne iubeste MANTUITORULUI IISUS HRISTOS si MAICUTA DOMNULUI-Imparateasa Cerului si a Pamantului.

Iar acum dragii mei, voi face pasul catre a scrie toate noutatile, noutati care va schimba ROMANIA din temelii.

In aceasta dimineata in zori,de 4 iunie 2026, m-a trezit un glas care spunea pe un tot foarte ingrijorator.

Glasul graia asa:

                      "Mirosul Revolutiei,al Adevaratei Mari Revolutii!

As spune ca miroase intens a Revolutie!

Mai intâi,se unesc cele Doua Piețe,apoi si cealalata si imediat toata Țara Romaneasca.

Intreaga Românie va fi cuprinsa de ADEVARATA MARE REVOLUTIE!"

Moment in care,vedeam lume peste lume in intreaga Romanie, mai ceva ca la REVOLUTIA din Deembrie 1989.
In mijlocul oamenilor, pe Pancarte ,era imprimat CHIPUL Rastignirii Mantuitorului Iisus Hristos si CHIPUL Maicii Domnului, care se ruga si plangea pentru Fiul Ei, pentru POPORUL Roman ales ca sa-L primeasca, in a Doua Sa Venire pe IISUS HRISTOS-Fiul Lui Dumnezeu si-al Prea Curatei fecioare Maria.
Prieteni dragi, am scris si scriu inca din 2014,despre o Noua si Mare Revolutie, Adevarata Mare Revolutie,pentru ca, in decembrie 1989 a fost o Revolutie de catifea,nu o spun eu,ci glasul Duhului Sfant ne spune.
Si atunci,ca si acum, mai ales acum, politicienii s-au inconjurat de JANDARMERIE dandu-le salarii foarte mari, pentru a fi aparati de POPORUL care nu-i ma vrea.
Pentru a simula ca a fost REVOLUTIE in 1989, au dat ordin sa traga in tinerii nevinovati, spunand ca,au fost rusii.
Cum o dam, cum ne sucim,ne impiedicam dupa spusele lor,numai de rusi.
Dragii mei, interesele straine au pus ghearele pe ROMANIA Sfanta, si-au pus in frunte la cârma Tarii Romanesti ,uneltele diavolului,toate LEGIUNILE diavolesti si-a instalat Tronul Diavolului in România Adevarului Duhului Sfant , in Viitorul al Doilea Nou Ierusalim!

Dar sa nu uitam de faptul ca ,Bunul Dumnezeu este Cel AtotPuternic, AtotStiutor si AToateFacator!
.
Vom birui Răul din România Adevarului Duhului Sfant,dragii mei!
Vom face curatenie in Țara Româneasca !
Eun ADEVAR al DUHULUI SFANT si-al PREA SFINTEI NASCATOAREI de DUMNEZEU,Pururea Prea Curata Fecioara Maria,Carora Li se cuvine ,toata cinstea,slava si inchinarea,Amin!
Cu dragoste,Maria.

P.S.
Iata dragilor, cele 3 Piete mari din Bucuresti, de unde e posibil sa porneasaca Adevarata si Marea Revolutie:

Cele trei piețe principale din București unde se concentrează de obicei protestele sunt Piața Victoriei, Piața Universității și Piața Constituției
  • Piața Victoriei: Situată în fața Palatului Victoria (sediul Guvernului), este cel mai important punct de manifestație, fiind folosită pentru protestele îndreptate împotriva politicilor guvernamentale și a deciziilor politice. 
  • Piața Universității: Tradiționalul „kilometru zero al democrației”, un spațiu central unde s-au organizat și continuă să se organizeze mitinguri de amploare, marșuri de solidaritate și demonstrații civice. 
  • Piața Constituției: Un spațiu deschis foarte vast, aflat în fața Palatului Parlamentului, utilizat în mod uzual pentru adunări publice masive, concerte și demonstrații politice de anvergură cu un număr mare de participanți.

4 comentarii:

  1. Da sintem in faza prerevolutionara din est sud si vest.
    Ar mai fi o singura solutie de evitare a Revolutiei.
    Cei care au condus in dezastrul actual sa/si dea
    Demisia
    Incepind cu presedintele si guvernul ilegitim
    Dar nu se va intimpla pina la Proteste puternice in Tara
    -craciun.

    RăspundețiȘtergere
  2. Adevărat dl CRĂCIUN 🤲❤🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴

    RăspundețiȘtergere
  3. Abia aștept să scăpăm de diavoli Dna Maria

    RăspundețiȘtergere