joi, 25 iunie 2026

DUMNEZEU STRIGĂ FOARTE MÂNIOS , POLITICIENILOR DIN ROMÂNIA : PREGATIȚI-VĂ CĂ VIN PE VOI !

 


.
22 Iunie 2026, ora 4,32 !

Dragii mei, 

În aceasta dimineata în zori, mă trezeste un Glas Divin,un Glas care răsuna atât în Cer, cât si pe Pământ.
Glasul era tare mânios, era Glasul Lui Dumnezeu Tatal pe care eu l-am mai auzit si-n alte dăți.
Dumnezeu Tatăl striga așa, către Politicienii de astăzi ai României, către cei care au umilit si batjocorit Poporul Său ales, Poporul Român:

" Voi,cei care ar trebui sa fiți slujitorii Poporului Meu, ai Poporului Român,care este cel mai credincios Popor de pe Pămant, voi cei care ați sărăcit,batjocorit si umilit Poporul Meu ales, pregătiți-vă  că vin pe voi!"
Moment in care , ÎL văd pe Dumnezeu Tatăl în Cerul Sfânt, ÎL văd cum priveste în jos înspre Pămant si era foarte mânios.
TRONUL PREA SFINTEI TREIMI stralucea de Lumina Divina si era inconjurat de Îngerii si Sfinții Lui Dumnezeu Tatal, ai Lui Dumnezeu Fiul si-ai Sfântului Duh,si fireste, și-ai Măicuței Domnului -Pururea Prea Curata Fecioara Maria.
Un alt Glas adauga:
"Gata, s-a rupt Campania Electorală a României.
E Povestea cu Carul de lemn al României.
S-a rupt Căruța cu Carul de lemn a României!"
Dragii mei, frâiele României Sfinte, sunt în Mâinile Mântuitorului Iisus Hristos.
Toti acesti indivizi de la vârful Statului Român si mai jos chiar,acestia care s-au înțeles,au complotat împotriva Poporului Român ales, toți vor raspunde în Fața Lui Dumnezeu, iar rasplata lor va fi cumplita, deoarece ,aceasta va veni din Dreptatea Lui Dumnezeu.
Prieteni dragi, cu mâna pe inimă vă spun,sa nu deznadajduim.
DUMNEZEU are Planul Său cu România Adevărului Duhului Sfânt.
Unde Dumnezeu voieste si biruieste! 
Stiu, veti spune că nu vom reusi!
Ba da, vom reusi! Îi vom da jos pe acesti ticăloși, pe acesti tradatori de Neam si Țară, si vă promit că, vor raspunde cu toții pentru nelegiuirile lor, pentru TRADAREA de ȚARĂ, pentru batjocura aruncata asupra Poporului Român.
România se va schimba ,nu din temelii, ci vom dărâma si temelia României,ca sa nu mai rămână nicio fărâmiță din ticalosiile acestor hoti si tradatori de Neam si Țara.
Încă un pic de răbdare si Credință nestramutată în Prea Sfânta Treime si-n Măicuta Domnului cu Sfinții Săi,Cărora Li se cuvine,toata cinstea,slava si închinarea,Amin.
Cu dragoste,Maria.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu